Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz lorcsi #6303 üzenetére

    Vidd el az Aquaticumba! Meleg van, kaja is van, jó a hangulat és lehet pancsizni :)

    Én is oda akartam menni kedden a barátnőmmel de annál sokkal jobbat csináltunk végül :B

    Ellenben ma délután 4 előtt valamivel elbúcsúztunk egymástól, ő ment haza mivel már nincs több vizsgája (hétfőn volt egy de ittmaradt velem) nekem még 4 hátravan.... és csak feb 3-án találkozunk legközelebb.... na ez lesz nagyon nehéz főleg, hogy már hiányzik... persze hétfő óta együtt voltunk állandóan és gyorsan különválni nem egyszerű :( Egyedül aludni, felkelni... áh :O

    Vagy vidd el korcsolyázni... vagy ha a sima beülős helyeket unjátok pl elmehettek a batthányon a kínai teázóba, az különleges állítólag, én még nem voltam ott csak a borozóban :D

    Mi a héten egyedül a mekibe mentünk el, főzőcskéztünk, sütöttünk, filmeket néztünk... persze más ha van egy olyan hely ahol együtt lehettek...

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák