Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • luw2win

    őstag

    válasz Goose-T #44154 üzenetére

    Persze, tisztaba voltam vele, arra gondoltam hogy ha itthon maradok vele, akkor lehet szakitunk vagy valami 1 ev mulva es lehet azt mondom amikor 10ev mulva kuncsorgok a munkanelkuli segelyert mert nicns munkam h eldobtam egy csaj miatt a jovomet....
    Jo ez nem a sebeimet nyalogatom, ez van tulkell elni, majd ugyis osszeszedek valami tarsasagot csak az elso 3-4het szerintem a legnehezebb... De majd elboldogulok

    Ijk: Brisbane, Griffith University Finance szak, 2.-3.evben meg utazok Gold Coastra az ottani griffith campusba. Szoval ez egy 1 eves itttanulas, aztan megmar goldcoast.

    sagvary: Volt osztalytarsaim 50km-nel tavolabb nem voltak hajlandoak egyetemre menni. Mert az mar tul messze van, meg a csajom ottvan, meg az oribari sosehari kispajtasom is ide megy akkor en is ide megyek.

    En azert vagtam bele, mert egyik jo ismerosom monta, hogy most vagj bele vagy soha, mert 18-19eves korban az embert meg nem koti annyi minden a hazajahoz mint 25-6evesen.
    Lehet van benne valami, de ezt szerintem majd kesobb erzem meg

    Btw: Hogy maradjunk mar PH-sak, egyetlen egy bajt tudok felhozni ausztaliaval kapcsolatban h az internet az egy darab kaki, 10dollar/1giga ami 150kb/s-el jon max....
    eddig 5gigat vettem, Az internet nevetseges, mintha Mucsarocsogen lennenk az utolso hazba ahol 1 internetszolgaltato van....

    [ Szerkesztve ]

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Aktív témák