Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Oké, elmondom, még mindig rajtam van az elmúlni nem akaró extéma.. Már túlvagyok azóta pár IIII strigulán, de az egyik éjjelt is végigálmodtam az exszel, kb ötször felébredtem és ahogy visszaaludtam megint ott volt.. Pedig nem az a luvnya hiányzik, vagyis áhh, bakker de igen, ő hiányzik :W
    A legtöbb csaj a közelébe sem ér, vagy csak szimplán gyökér és nem ér meg egy éjszakánál többet, vagy ha igen akkor is hiányzik belőle valami.. Szerintem minden csaj egy kincs a maga módján, de akkor sem volt meg az eddigiekben hogy ő lenne az Ultimate girl/woman... Mintha azt keresném, aki nem is létezik..
    Ettől a mostanitól is csak csökkenne az étvágy, de ugyanúgy üres érzés fogna el utána.. Tehát most jobb egydül mint velük, de jobb lenne ha, nem tom, fuck up!
    Ijk kolléga is beszámolt már hasonlóról, szal tuti nem vagyok egyedül ezzel a szarral.

    Nah most már tuti megkapom a topik leggázabb tagja rangot, Tim, Bacylus elbújhattok ;] :\

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák