Hirdetés

Aktív témák

  • Lengyi

    aktív tag

    válasz Cs.Orsolya #14186 üzenetére

    Gondoltam, hogy meló van :K
    Köszönöm ezt a választ, valószínűleg többször is átfutok rajta és levetítem a saját kapcsolatomra. Viszont teljesen bizonytalan vagyok, hogy éreztessem Vele mindazt amit írtál? Most külön utakon járunk papíron. Nem akarom zargatni a szerelmemmel, ha nem tiszta Benne minden. Időt szeretnék hagyni számára, hátha az megoldja a dolgokat. Viszont itt jön a képbe amit írtál, mi a helyzet, ha önmaga nem képes megbirkózni a problémáival, mikor jön el az a pont, vagy idő amikor nekem kéne lépnem felé? Jeleket lehetséges, hogy kapni fogok akkor már közelebb állok a megoldáshoz. De ha nem? Mert nem képes rá egyedül? Számomra elég új a helyzet és ezen kérdésekben tanácstalan vagyok. Ha úgy érzed elég számomra, amit írtál és majd rájövök biztosan így lesz. Ha nem akkor későbbi órákban hétköznapi helyzetekre, ötletekre is kíváncsi lennék, mert nagy a zűrzavar ezt olvasván bennem :)

    u.i: később leírom mire gondoltam, hogyan járnék el, részletesebben vázolnám a jelenlegi fázist. De most menjünk dolgunkra, Köszönöm és Szép Napot!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák