Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz tekeyagd #1401 üzenetére

    Szerintem csak ő. Nálam is szelektívebben olvas. :DDD Például kimaradnak egyes mondatok az olvasatából. :P

    D4rkm4n: akkor képzeld el, hogy ahelyett, hogy boldog kapcsolatban lennél a mostani barátnőddel, amikor összejöttök, akkor még azt mondja, hogy tök jó, amikor legközelebb találkoztok, azt mondja, ez neki túl gyors, de azért legyen szex és majd meglátjuk. A szex jó (vagy nagyon profi színész, de azt azért nem hiszem :D, különben is, jobbat tesz az egómnak, ha úgy gondolom, hogy nem az ;) ), de rájön, hogy ő nem akar most komoly kapcsolatot. Aztán legközelebb azzal jön, hogy ő szerelmes akar lenni és mégis (csak nem veled akar, hanem általában). Aztán a legutolsó találkozónál azt mondja, hogy mégsem akar komoly kapcsolatot (megint csak általában). Capisce? ;] Így talán jobban átérzed, miről van szó... érdekes, mindenki más értette a szitut, amikor írtam róla. :D (tbs is csak feledékeny. :) )

    Különben szórtam el itt időnként infókat a történetről, mert fél augusztusom erről szólt. :P Hála a jó égnek, hogy csak ennyi idő ment el az életemből erre... :D

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák