Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    2 hete van Wii U-m, de ezalatt megkedveltem a gépet. Szoftveresen már rendben, jóval gyorsabb, mint a kezdeti időszakban volt és őszre még várható egy javítás ezen a téren. A Miiverse egy zseniális cucc, szinte biztos vagyok benne hogy a PS4 és az X1 is másolni fogja valamilyen módon, mert ennél jobb közösségépítő rendszert játék témában nehéz lenne kitalálni.

    3D World meg csak elsőre tűnik 3D Land utánérzésnek, akik próbálták szinte mindannyian elismerően nyilatkoztak róla, főleg a többjátékos módjáról. Biztos vagyok benne, hogy 1-2 éven belül jön majd egy játék a Mario 64 vonalra, bár a Galaxy 2 után nem tudom hova lehet még fejlődni. Az a játék maga a tökély.

    Ami felháborító, az a 3rd party cégek hozzáállása. Most olvasom, hogy az új Batman játék Wii U változatában nem lesz benne a többjátékos mód. Ezek után miért várják el, hogy megvegye valaki Wii U-ra a játékot, aztán persze mivel nem veszi meg szinte senki, majd jól hivatkoznak rá, hogy emiatt nem jön ki a gépre a cég következő játéka....

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák