Hirdetés

Aktív témák

  • Zsiba

    senior tag

    Had mondjak el egy rövid sztorit! Nem nagy, csak ez ugrott be elsőként a hír hallatán...

    Nagymamám, aki sajnos már nem él, nagyon szerette Jenőt (e sztori előtt is)! Nyolc éves lehettem és nála töltöttem a nyarat falun. Nagyi lottózott és akkoriban még a lottóhúzásokra neves személyiségeket hívtak meg, akik a számokat húzták. Délután a TV előtt ülve figyelte vajon milyen számokat húznak.

    Az akkor meghívott személyiség Knézy Jenő volt... Nos ő nagy-nagy izgalmakat okozott Nagymamámnak. Jenő kihúzta az első számot és talált. Nagyi boldog volt: ''Ez az! Csak így tovább Jenő!'' Pörgetés, Jenő kihúzta a második számot és az is talált... ''Ez az! Gyerünk Jenőkém!'' Ismét pörgetés, Jenő a harmadik számot húzta és az is talált! Nagymamám extázisban ugrált(!) a TV előtt és telitorokból kiabált! Ez az Jenőkém! Még két szám! Gyerünk Jenőkém!''...

    Sajnos a másik két szám már nem talált, de így is nagy elégedett volt Jenővel a mamám...

    Nos a sztori ennyi! Bocs ha nem volt elkápráztató, de ez a kép ugrott be a szomorú hír hallatán először és gondoltam megosztom Veletek.

    ''One Ring to rule them all...''

Aktív témák