Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -juc-

    aktív tag

    válasz mukisrác #13998 üzenetére

    Az a baj, hogy nem fél év alatt "kopik ki" a matrac. A mienk 6 év körül van, és már hatalmas árkok vannak benne. Memória hab, ezért hiába fordítjuk meg, két napig jó, aztán visszaemlékszik, hol kell gödörnek lenni, és már ott is van. Gyakrabban kéne fogatni, mint ahogy kicserélem az ágyneműt...

    LógaGéza: Ha találsz vmi ígéretest, elmondod? :R Még nem álltam neki kutatni, de tuti nem fogok boltba bemenve és random valamelyikre rámutatva újat venni. Elsőre nem jött be.

  • LógaGéza

    addikt

    válasz mukisrác #13998 üzenetére

    Pont ezeket néztem én is, már majdnem el is hoztam egyet, csak nem volt a méretben abban a boltban. Hazaérve utánnaolvastam a JYSKes matracoknak, és több negatív, mint pozitív vélemény volt róluk...

    Szerintem az lesz, hogy befogunk menni a MatracGuruhoz eltöltünk ott egy délutánt, és meglessük mi lesz...

    -juc-
    Pont ettől tartok én is, pedig elsőre biztos voltam benne, hogy szivacsos matrac kell, de azóta... Bonell rugóst nem szeretnék, mert az egybe van fűzve, ha mozogsz, akkor mozog az egész ágy - erre lenne opció a zsákrugós, viszont abból is annyi féle van mint a fene... De akkor már ott vannak a memóriahabosok is, amiről sok jót lehet hallani - viszont azoknak meg nem jó a légáteresztő képességük, és könnyen beleizzad az ember... Akkor vannak ezek a zónás matracok, amikor más keménységű a matrac a vállnál, és más a csípőnél stb. Viszont én vagyok 180cm, asszonypajtás 152, ergo ahol nekem a csípőm van, ott neki már rég nem...
    Nem egyszerű, nagyon nem...

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák