Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orrlyuk

    aktív tag

    válasz TomPack #708 üzenetére

    Nos, nálam végül is nem volt fenn sokáig. Nagyon szép színek voltak, a szokásos igényesen kidolgozott effektek, menük - őszintén szólva nagy öröm lenne egy ilyen odafigyeléssel összerakott 4.4 vagy 5.0.

    Ugyanakkor 4.2 alapokon van, nem használja a Google felhasználói fiók visszaállítást, a böngészője kicsit "ortopéd" elsőre (amúgy elég jó, alapból fullscreenes, és sok hasznos extra van benne).

    A beállításait nagyon szokni kell, de utána már jó (a security rész hagyományosan rendkívül komplex, pl. a root engedélyezése alkalmazásoknál enyhén szólva "vicces").

    Nekem smooth volt az egész, de mint az állat. A fél nap alatt buggal nem találkoztam. Szerintem gyönyörű, ha tényleg jó a magyar, lehet, hogy visszarakom még, és a photo spherét is megpróbálom ráhegeszteni. Amúgy a sima 4.2 kamera app van rajta, ezen nem változtattak.

    Véleményem szerint a MIUI funkcióiban mindig is adott olyat, amit csak 1-2 verzióval későbbi stock android - tehát nagyon nem értek egyet azzal, hogy 4.0 óta senki nem használ MIUIt. A látványa és a bonyolultsága az, ami sokakat elriaszt, szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Új hozzászólás Aktív témák