Hirdetés

Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Dilikutya #2 üzenetére

    ''az nforce2-es lapok ezt a gondot megoldják''

    Nem oldják meg! Hiába szorzólockos a proci, ha az alaplapon tudod állítgatni, nem fog elindulni ha a szorzót megváltoztatod (Asus a7n8x deluxe gold alaplapom van szorzólock mentes 2500+ Bartonnal és előtte szorzólockos 2500+ösöm volt).

    Ez a Matsonic vszínű, hogy nem támogatja a Bios-ból való tuningolást, tudom, mert sajnos nekem is volt egy ilyen márkájú mb-m, csak az Intel chipsetes volt és Intel platformhoz készült. Gyakorlatilag alig lehet rajta valamit állítani, nagyon gyenge minőségű termék. 1,7es Celeronnal használtam, 1 Hz-et nem lehetett húzni vele. Fillérekért szabadultam meg tőle :(

    ''jó, én csak olvastam hogy az nforce-vel lehet állitani szorzót. nekem intelem van, AMD-ről csak annyit tudok amennyit olvasok + egyik havernál látok. ''

    Persze, hogy lehet vele állítani, mivel az nForce2-es lapok már alapból minőségi terméknek számítanak. Szép is lenne, ha ez az alapdolog (szorzóállítás, FSB állítsá) nem lenne elérhető bennük. Egyébként nem feltétlenül kell hozzá nForce-os alaplap sem.

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Aktív témák