Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AdamMcKraken

    tag

    Hello. Remélem jó helyre írok... az a gond h folyton kifagy a gépem játék közben, illetve kifagy, v újraindul.. eleinte csak játék közben.. aztán már mikor elindul a gép akkoris.. elkezdi kiírni a meghajtókat,és akkor is újraindul.. :( Nah tudom,h ez kevés így :) Szal a gépem:

    Alaplap: ASRock P4i65G (ezt kb 2 éve vehettem,de biztos nem több)(Lapkakészlet: i865G) Játék közben: max 31°C
    CPU: Intel Pentium 4 Hyper-Threading, 3200 MHz (Prescott)(Ő már jópár éves.. de nyáron lett tisztítva és újrapasztázva) Játék közben: max 64°C
    Video Kari: Inno3D GeForce 7600GS, AGP, DDR3, 256, 500/500, rá van rakva egy Zalman VF700-Cu venti (őt ugyanakkor vettem mikor az alaplapot) Játék közben: max 56°C
    Hang Kártya: Creative SoundBlaster Live! 24-bit 7.1 (akkor vettem amikor a gépet.. sok éve)
    Merevlemezek: Maxtor 6E030L0 (30Gigás),SAMSUNG SP1613N (130G) ,SAMSUNG HD321KJ (320G) - az első kettő sima ATA, a 320as az SATA, egyik sem melegszik 33°C fölé
    Memória: kettő 512M memcsi(nemtom a márkáját :F ) Dual Channel módban

    Rendszer: Windows XP Pro
    Namost.. ÖSSZES frissítés fenn van.. Driverek mind alaplap,video, illetve hang kártya a legutolsó letölthető verziójuak... Van a gépen vírusírtó,tűzfal miegymás,de ez nem is lényeg,mert internetem csak December óta van, viszont ezek a gondok már nyáron kezdtek el jelentkezni...
    Nemtom milyen infót kéne még megadnom.. írjatok léci,mit tehetnék... v milyen teszt progikat futtassak le... Előre is köszike!

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

  • AdamMcKraken

    tag

    válasz fastleslie #4572 üzenetére

    Mint ahogy priviben is írtam 460W tápom van.

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

  • AdamMcKraken

    tag

    Szasztok, szeretném a közönség segítségét kérni!:) használom boldogan a gépen, gondoltam újratelepítem, mert már kezd fura dolgokat művelni játék közben... újraindítom, beállítom biosban h optikai meghajtóról bootoljon, save&exit, újraindul, és kész nem jut sehova! beindítom, minden felpörög, de odáig se jut el h csipogjon, meg semmi!! volt már ilyen, de akkor az volt a baj h a videokártya nem kapott kellő tápot, most viszont rendben, mert zölden világít. fogtam magam szétszedtem, összeraktam az egészet... semmi.. ötletem sincs h mi lehet! monitorral tuti nincs baj, mert a netbookot most is azon használom. mintha nem tudna jelet adni a videókártya v én nem tudom... esetleg ötlet?! (sajnos nincs módomban, más viedókártyával kipróbálni a gépet)(pc konfigom meg az adatlapomon)

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

  • AdamMcKraken

    tag

    válasz leyo76 #6393 üzenetére

    Közben átgodoltam a dolgokat, a BIOS-ban valóban tuningolva volt, de viszont már vagy egy jó fél éve! Be volt állítva az XMP profil a memóriakezelésnek, és h 1333-on fusson, csakhogy idág ez nem okozott gondot! Viszont hasonlóan a belaazallat által leírtak eéőjöttk nálam is! vagy kb 5. resetre, indult be rendesen, vagy ha elindítottam vártam egy 10percet és utána reset, akkor ment! Beléptem nagy nehezen a BIOSba mindent auto-ra raktam (csak elég fájó h a 1600MHz-es memóm fut így 1060-on....... :((( ), és most már rendesen indult, elkezdtem a windows telepítését, erre mindig kifagyott a telepítő, mindig változóan más állapotnál! fogtam a két memória modult, és átraktam másik két slot-ba, és ott most perfektül műkszik! Csak azért agyalok rajta h megkockáztassam a 1333-as profil visszaállítását, mert, azé ez így nem járja! :P
    Mindenesetre köszönöm a segítséget! ;)

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

Új hozzászólás Aktív témák