Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DVS

    tag

    válasz fromdtod #413 üzenetére

    Igen az tény hogy látványos a nyomtatott lemez. De mennyibe is kerül egy ilyen nyomtató?
    Éppen háromszor annyiba mint egy LF vagy LS író! A tintáról nem is beszélve...
    Nem értem a csalódásod okát. ''A ligthscribe meg egy barnás szürkés dolog lett.''
    Miért nem tuttad hogy monokróm és hogy sárgásbarnás?

    Ugyan kicsit énis csalódtam (lásd a LightScribe topic -ot) de én csak a kontraszttal voltam elégedetlen (és csak DVD-nél).
    Erre írtam egy emilt a LightScribe.com -ra és küldtek egy utility -t amivel megoldódott a probléma. Azóta sokaknak elküldtem és mindenki meg van elégedve az eredménnyel.

    Hamár itt tartunk: a nyomtatott korong a legcsekélyebb nedvességet sem viseli el, igen sérülékeny mechanikailag. A lézergravírozás pedig ezeket jól tűri. Éppen ezért gyaran gyepált lemez cimkéjének pont ideális. :D

    Egyébként arról van szó, hogy már ma sem feltétlen drágább egy LS vagy LF író, mint ezek nélküli társai, ha pedig így van akkor aki ilyent vesz, ajándékba kapja ezt a képességet és ha nem tetszik akkor nem használja. :U

    Az összevetésnek pedig már csak azért sincs értelme mert mindenki tudja hogyan néz ki egy szines korong, de ez itten egy LabelFlash és DiscT@2 ról szóló topic. :(

    Best Regards: DVS

    A tények makacs dolgok! Ugyanis nem lehet őket cáfolni.

Új hozzászólás Aktív témák