Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz kenwood3 #2479 üzenetére

    Most feljöttem nyíregyházára albérletbe!
    Ide Flip van bekötve, 150mega+tv. A Telekomnak a hálózatát használja.

    Stabil nagyon, dehát mégis csak kábel...

    Viszont az előző bérlők akik itt laktak, macskájuk volt aki szépen össze is rágta a kábelt amin a jel jön... Működött, de a párom porszívózását már nem bírta ki... :D

    Szóval ez történt péntek délután. Nem tudtam mi a gond a routeren villog a LOS led.
    Restet és társai amit ilyenkor egy felhasználó tehet, de nem segített.

    Neztem a kábelt is, csúnya volt, de hát működött az és a párom azt mondta ő nem porszívózott arra (végül kiderült hogy ő adta a kegyelem döfést neki).
    Szóval vártam hátha magától megjavul, hátha csak a rendszer vagy az épülettel van valami, de nem javult reggelre sem, szóval szóltam a tulajdonosnak jelezze, hogy gáz van.

    Szépen elkönyveltem magamnak, hogy a hétvégén és még ki tudja meddig net nélkül maradunk.

    Azonban a hívás után fél órával kb, már szól a csengő és a kaputelefon, hogy itt vannak a szerelők. :Y

    Mutattam a kábelt hol lehet a gond elvágta és valóban azon a részen volt a “szakadás” kicserélte azon a részen és már minden rendben megy mai napig is.

    Ezzel csak azt szerettem volna mutatni, jog mekkora dimenzióbeli különbség van cégek között.

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák