Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz stol #2451 üzenetére

    Akkor meggyógyult magától így fél év után, épp hogy elkezdtem panaszakdoni, teljesen logikus ez így! :U
    Mutogathatnám a fél év alatt mért pingek diagramját, de a ti diagramotokon minden szipi-szuper volt a problémás időpontokon is. Én vagyok a hülye meg a PC-k, laptopok, routerek, tulajdonképp minden amit rádugok a kábel végére.
    Te az egyik itteni, rakamazi "szerelő" vagy? Most teljesen tökéletes, viszont ha legközelebb ilyen lesz, nem jössz át a laptopoddal vagy bármiddel? Megkapod azt az 5 ezret is, felőlem még ha civilben is jössz, amit kiszállásidíjnak neveznek, csak szívesen megmutatnám, iletteve mutattam volna, hogy nálam mekkora válaszidő a kábel végén a te eszközödön is... Sokkal hamarabb kifizetném, mint a fél szolgáltatásért fizetni
    a problémás időszakban... Mert ugye az benne van az általánosszerződésiféltélekben, hogy mennyi határidő van rendezni, de az nincs, hogy ha én épp a határidő utolsó napján jelenek meg (csak úgy mint ti voltatok nálam bekötni az netet) befizetni a számlát 15:30-kor akkor már zárt ajtó fogad... Nyilván nem voltam ott, de lennie kell kamerának a vette, hogy a párommal egy órával zárás előtt próbálunk bejutni... fizetni... :DDD
    Így másnap már persze korlátozva is lett. Rendben van nem szóltam semmit, visszakapcsolási díj, számlák kiegyenlítive, amiről olyan legit papírt is kaptunk mint az általatok mutogatott diagramos, amin az állt, hogy a visszkapcsolas automatikus a befizetés után, nem igényel embert.
    Apának persze már az lett előadva, hogy befizetés után (du.1 óra) kell vagy 4 óra mire visszakapcsolódik. Természetesen nem kapcsolódott vissza, ekkor mondtam apának, hogy hívja az ügyfélszolgálatot és az ottani ügyintéző 1 perc alatt megcsinálta.
    Lehet nincs benne a szerződésben mennyi az annyi ha pingről van szó, mikrós netről szólva nem is várom el ezt... De 700-as pingekek??? Sajnos nem tudok jobb szót erre, de ez szimplán gyökérség... főleg utána mindent az AFSZ-re fogni és takarózni vele... Ez a topik úgy indult, hogy kértek az előfizetők, hogy javítsanak a pingjeiken és ők nem lettek mondva csinált hülyeségekkel elküldve...

    Nézd én most nem azért verem itt a nyálam, mert egy délután nem volt jó a pingem wi-fi routeren, mert "interferált, összeakad a bajsza a környező routerekkel... :U Nekem az a bajom, hogy hülyének néztek ember!
    De majd otthon fotózom a ping test méréseket, szerencsére menti a régebbieket is és abban az a jó, hogy dátumozza is! Szóval elvileg látnotok kell, hogy azokban az időpontotokban PC-n volt mérve...

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák