Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrZed001

    tag

    válasz DuDieHUN #9840 üzenetére

    Be kell jelenteni bizony. Értelmét ne kérdezd, mert nincs. De legalább nem pofázhatnak bele a rendszeredbe.
    Én még mindig nem tudom UPS rendszernél mi van. De szerintem ők maguk se.

    Pylontech mindenképp támadd be gyártó. Akár árban is, de az tuti hogy supportban fényévekkel a kiskerek fölött vannak. Írd le nekik a rendszered.

    Akkupakkom:
    Cellák 3,2V - 280Ah - 16 (+1 tartalék) darab LiFePO4. Össz 14,3 kWh.
    Mondtam, hogy egyszerű.
    Busbar-okat amivel összekötöm adtak hozzá (vagy csinálok rézlemezből, még nem döntöttem el ... de lehet elég amit adtak is).
    BMS-t vettem egy drágább fajtát. Meg cellák kezdeti top balanszhoz labortáp (eddig szerintem 800 ezer alatt vagyok)
    Most jön majd még vásárolandó a jó vastag aksi kábelek (50-70mm2), gyűrű csatlakozók, hidraulikus prés hozzá.
    Na meg a 70V 200A biztosíték/kapcsoló sem ártana. Neked is ajánlom !
    Még csak olvadóbiztosítékból találtam megfelelőt ... keresem kapcsolósat is.
    Na meg amibe teszem a cellákat (és el is bírja: doboz/szekrény). És az aksi ezzel kész is.

    Találtam végre céget (kis kft, de 10 éves), van tervező mérnökük (hogy tényleg ne tudjon ELMÜ semmibe se belekötni nálam).
    Foglalkoznak tervezés, telepítés, villanyszerelés, napelem, aksis rendszer, inverter, meg inverter javítással.
    A vezetőt felhívtam, több mint 1,5 órán át beszéltünk telefonon.
    Tudod milyen, amikor két szakember elkezd egy témáról beszélni és szó szót követ és nincs megállás :) . Sok új infót kapott tőlem, és én is tőle.
    Hasonló rendszereket csináltak is, de más termékekkel.
    Illetve MPP Solar invertert ismerik.

Új hozzászólás Aktív témák