Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodrosjozsi

    őstag

    válasz Strezi #60216 üzenetére

    Sziasztok
    Pont ilyen napelem telepítésen gondolkodtam de azért leírom inkább, biztos nem egyezik a dolog.
    Kezdem azzal, hogy 1 fázis van, régi a ház, a tető full rossz, nem nagyon akarom ezt bolygatni, 3 éve nem jön ki ide villanyszerelő, szóval a lehetőség nem adott a felújításra jelenleg. Illetve amit mondtak rá, hogy a doboz kihelyezése és a vezetékek cseréje is 1 millió forint, amit nem nagyon költenék erre.
    Viszont azon gondolkoztam, hogy ha a kertben lehetne telepíteni az számomra tök oké lenne, van szép betonplacc is, de füves rész is, murvás rész is van, tehát a környezeti lehetőségek adottak hozzá :DDD de mindenképpen szeretném rákötni az eszközeim (2 hűtő lenne fontos, illetve a szerszámokhoz akksit tölteném vele, laptop, ilyesmik), hogy ne fogyasszak annyi áramot mert a rezsi elég magas most, én pedig akkus gépekkel dolgozom én marha..
    Szóval nem tudom mi kellene ehhez. Tudnátok ebben segíteni?
    Ha a fenti összegből ez kiváltható, akkor inkább ezt választanám.
    Nekem ezek az ecoflow napelemek is bejönnek, szépen ki tudnám hajtani a kertben, ha elmegyünk több napra, akkor el is tudnám tenni, de jobb lenne egy fix napelem a kertben.

    Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák