Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Burt1793 #19782 üzenetére

    Na, akkor ezt is megéltük, hogy most én idegesítelek fel, és nem te engem. Jó!

    OFF-ba is teszem magam, mert amúgy pl. tökre nem voltam kíváncsi arra, hogy
    mennyivel szoktál menni az Egéren, meg mit tartasz durvának, vagy nem annak.
    Ha úgy tetszik, én sem szóltam hozzád... Mégis beszélgetést kezdeményeztél,
    noha teljesen biztos voltam benne, hogy NEM téged láttalak, de magadra vetted.

    Gondolod, hogy nem vettél volna észre? Nem sokan járnak ilyen Madisonnal.:N
    (Vagy gondolod, hogy nem köszönök oda? Ha már felismertelek és utolértelek?)

    Vagy persze a lényeg az, hogy kinek hosszabb a micsodája: utol sem érhetlek!
    Ebben van valami... Anno az oktatáson a mecseki sztorit hozta a Kopasz, hogy
    a fő gond az volt, hogy az emberünk zokon vette, hogy megelőzték, meg akarta
    mutatni, hogy ő is tud menni annyira. Csak aztán neki nem sikerült. Én pl. nem
    tudom tartani a tempót AndrewTdi-vel (ha nem vár meg). Ez van... Jobban megy,
    bátrabb+ügyesebb, és nem érdemes meghalni azért, mert kihaénnem: amiket a
    Burgman reggelizésről írok, abban se volt semmi veszélyes. Egy kereszteződés
    nélküli, kétsávos szakasz, 60-as megengedettel... Húzni a majom is tudja. (Én.)

    Lelépte a Burgmant? Igen. Számít ez? Nekem igen. Neki biztos nem! De amúgy
    nekem inkább az számít, hogy végre volt egy értelmezhető mérési eredményem
    miután mostanában a hajtással eléggé az erdőben voltam (szar kuplung, stb).:U

    Lelépné az SH-t? Elképzelhető. Számít ez? Nekem nem. Neked valamiért igen,
    mert mindig hasonlítgatni akartad, hogy mi mennyit forog, meg mennyire megy!
    Inkább örülj, hogy megbízható fiatal motorod van. És add el, ha széthajtottad.:D

Új hozzászólás Aktív témák