Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz manchester85 #8738 üzenetére

    IPG 899, és 25 ojróért a Mars-ra is ingyen telefonál. Látszik, hogy nem olvasol figyelmesen ;]

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

  • könnygázóra

    tag

    válasz manchester85 #8738 üzenetére

    Gondolom, az USA-ban is csak a balkániak miatt reklámozták, hogy a Sprint fogja forgalmazni az amerikai verziót. Szerinted melyik a HTC legprofesszionálisabb készüléke jelenleg? (Csak nehogy a HD2-vel gyere

    Egy másik hozzászólásodban nagyon jól összeszedted azt, amit én is tartok
    az ügyről. Magyarán azért hasonlítgatják annyira a Hero-t az ájfónhoz, mert
    a sok minősíthetetlen kínai koppintás mellett azon kevés készülékek egyike,
    amely kategóriában és tudásban mérhető az alma csodájához.
    A balkáni jelzőt nem véletlenül használtam, mert ezt a készüléket akarja
    a Voda mint zászlóshajót elsütni a Sagem-Porsche csodával együtt.
    Nekem nem a Hero-val bajom, hanem azzal, hogy egy alma klónt próbálnak
    meg mint világverő csúcsmodellt eladni horror áron. Persze kell a horror ár,
    mert ha annyiért adnák, ami a nyugati előfizetéses árszintje ennek a telefonnak,
    akkor a sok túlárazott SE és Voda sajátmárkás szutyokért mennyit lehet kérni?
    Még a Voda fizetne értük, csak vidd el?
    Ez az én szememben átverés, a tisztességtelen kereskedelem eklatáns példája.
    A HTC Max 4G például a Hero-nál jobb készüléknek tartom, hogy teljes legyen
    a válaszom.

    Az áráról még mindig nem sikerült "unlocked" verziót mutatnod. Akkor milyen árat nézzek? Ebay, szolgáltatói ár? Nálad mi minősül top kategóriának? Motorola Aura?

    A piaci ár az, amit a SZABAD piac megad egy készülékért. Erre az árverési oldalak
    remek példák. Az öreg 6310-es Nokia még mindig 60-80 euro használtam, ellenben
    a Hero újonnan 220-250 euro-ért megy ugyanitt (is). Tehát ennyire értékeli a piac
    valamiért, ergo ennyit ér.

    Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

Új hozzászólás Aktív témák