Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz retroid #56636 üzenetére

    Amugy az ilyen szolgaltatoknal nem szokott gond lenni,foleg nem szallitas teren.En is eleg draga telot rendeltem toluk,de nem aggodok.Mondjuk most nem tudom ki a futar ceg a vodanal.

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

  • MadMancs

    veterán

    válasz retroid #56636 üzenetére

    Februárban ExpressOne hozta SIM eket. Gondolom készülékkel együtt is ők. Abszolút nem rugalmasak az biztos. Hétfőn rendeltünk, jeleztük megrendeléskor hogy délelőtt nem tudjuk átvenni, ha akkor hozzák. Oke semmi gond, rögzítette a délutáni átvételt. Szerdán hozta volna futár 10:12kor ( mi meg munkahelyen). Oké vissza. Jeleztem online csomagmódosítás oldalon délelőtt nem oké. Másnap már csak egy email jött hogy 10:41kor sikertelen kézbesítés vissza a feladónak. Se nem keresett senki hogy mizu. Szerdán azért hívott. Mondom fasza. ExpressOne felhív, mondtak így jártam nem tudnak mit csinálni. Voda felhív, csaj készségesen mondta sok ilyen panasz van, de rögzítette rendszerben hogy újra küldést kérek. Hétfőre visszaért hozzájuk, kedden újra küldték, szerdán már át tudtuk venni ( éjszakások voltunk). Értem én hogy van egy túraterv meg nem tudnak alkalmazkodni, de akkor ne úgy hirdessék és kommunikálják a voda felé is hogy választható a napszak 4 órás intervallumban.
    Mondjuk ez téged nem érint mert HO ban valószínűleg egész nap otthon vagy úgy hogy rendben meg fogod kapni a csomagot.

    [ Szerkesztve ]

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák