Keresés

Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

Új hozzászólás Aktív témák

  • the.odzsy

    aktív tag

    válasz trec12 #47246 üzenetére

    Csak egy észrevétel.
    Román ismerőseim szerint is drágák a magyar előfizetések, legyen az tv internet vagy mobil.
    Ott is vannak hasonló költségek a szolgáltatásokon, és mégis olcsóbb (pl. román voda red 13, 15, 18 euro).
    Miből adódik ez? A nagyobb ország, lakosság, konkurencia hatása? Nem tudom, csak teóriákat állítunk fel. Valóban egy nagyobb cég (jajdi, BjeM...) nagyobb élőfizetőt vonz, de ez csak a magyar mobilozók egy része. Talán ha mindenki olcsóbban kapná, nem vonzana még több előfizetőt? Ezek erős marketing kérdések, melynek a számszaki hátterét nem láthatjuk, és nem is ránk van ez bízva. Viszont a jajdi flottás előfizetéshez képest az enyém is drágább, pedig talán az enyémben még "többen" is lehetünk szerintem. Ezt tudták kialkudni a jajdinál okos tárgyalás taktikával, háttérrel, melybe szintén nem látunk bele. De azért csökkenhetnének nálunk is az árak úgy általános szinten.

    MAGYAR vagyok nem turista!!!

Új hozzászólás Aktív témák