Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz mukibuci #10689 üzenetére

    Na, épp most hívták fel apámat a vodától, hogy kiemelt vip tag, így évente vehet új telefont, top kategóriás áron. Apám ideadta a telefont én meg mondom a nőnek: ja, az árak eléggé top kategóriásak. :U Szóhoz se hagytam jutni, a végén már ő rázott le. Érzik a végüket, úgy látom. De apám még komoly, meg is kérdi tőlem, lelkesen: milyen mobilt tudnék venni, ami jobb ennél, jó áron? (5800xm) Végiglapozván az árakat, a legolcsóbb megoldás is 60-70 környékén indul. Bakker, mikor bejött a Tube a vodához (elég hamar a megjelenést követően), 28 ezer volt D kategóriásan, az öreg is így vette, én néztem ki neki, és 100 körül ment függetlenül. Most ha eltekintünk attól, hogy nem nagy előrelépés lenne egy N97 minivel beújítani, csak a hasonló példa kedvéért, ez akkor is 95 ezret kóstálna top kategóriával. Ami tavaly még 27 ezer volt, az most 95. Nem baj, kell osztani az alkalmazottakat, hátha észhez tér valami marketinges nagyfejes. És szó nincs itt szimpla utálatról. A szolgáltatók nem civil emberek, akikre megharagszunk, és új barátokat keresünk. Háromból kell választani, így a harag mindig az aktuális feltételeknek szól. De ha ez nem változik, jövőre vigyorgó képpel fogom közölni velük, hogy megyünk faterral iPhone-t venni. :U Persze, ha addig bejön a htc desire vmi 30k-s áron egy 10k körüli csomagban, akkor még változhat a helyzet. Muki, intézkedj! :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák