Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pvt.peter

    őstag

    válasz pvt.peter #93882 üzenetére

    Közben a mai nap megtudtam szabadulni a hűségidőmtől ~5700Ft kötbér ellenében ;]

    Természetesen ez sem ment egyszerűen. Az ügyintéző már az elejétől kezdve flegma volt, azt mondta, hogy ezt nem is itt kellene intéznem, hanem majd az új szolgáltatónak fogják automatikusan kiküldeni a kötbér számlát. Természetesen jobb szerettem volna személyesen intézni, nehogy vmi "baki" csússzon a rendszerbe, aztán meg rohangálnom kelljen a pénzemért.
    Ez után azt a tájékoztatást kaptam, hogy ez bizony 12000 jó magyar forintba fog kerülni :)) ezt már akkor sem tudtunk tisztázni, hogy hogyan is jött ki, ugyanis a teljes kedvezmény amit kaptam 2 évre (2019.01.24 -ig) mindössze 11500Ft volt.
    Elmondott minden varázs csiribiri számomra ismeretlen szót, kifejezést (reaktív ügyfélmegtartó akció volt a kedvencem :D ) de mégsem jött ki a reális összeg.
    A sok halandzsa után átváltottam flegmába, értsd: szó szerint mondtam neki, hogy itt senkit nem érdekel az általa elmondott vélemény és elgondolás ugyanis a szerződésbe fekete fehéren le van írva, hogy csak azon hónapok után kell kifizetnem 500Ft -t amelyekben a kedvezményt igénybe vettem.
    Ez után pár másodperc szünet, majd "akkor én most telefonálok egyet" kijelentés hangzott el.
    6-7 perc "kőkemény" matekozás után kijött a fentebb említett 5700Ft -os összeg...
    Tehát nekem volt igazam.

    Mi ebből a tanulság?
    Mindig résen kell lenni, hisz ott húzzák le az embert ahol épp nem veszi észre.
    Persze nem azt mondom, hogy a többi szolgáltató jobb lenne, sajnos van a többihez is szerencsém :)

    Mondjuk az érdekes, hogy szűk 1,5 nap alatt kétszer akartak átb*szni a Telemókusok.

    Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Új hozzászólás Aktív témák