Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz icecave #64918 üzenetére

    nálunk is csak néhány (konkrétan 6) napja kezdődött a dolog, addig nem volt gond, a mi oldalunkon pedig nem történ változás, a szolgáltatóén meg nem lett volna még szabad.
    én is telefonálgatnék, ha ténylegesen lassítva lenne a net úgy, hogy még ott az 1 GB bővítő teljes kerete - vagy abból bármennyi -, de így nem foglalkozom vele, a hónap végén átdobom azon az előfizetésen is a bővítőt a netplusz megfelelőjére és azzal szerintem megszűnik az anomália.
    visszaolvastam, de nem látom hirtelen, milyen díjcsomagod van most, aminek a keretét eszi?

    Hunt3r22; gondolkodom rajta, mert bármennyire is bejött és szeretem, azért csak használom már bő 8 hónapja és ilyenkor már minimum nagyon keresni szoktam az utódot - előtte az iphone 5s nagyjábál eddig volt meg -, de jelenleg csak egy alternatíva lenne, az iphone 6 plus, más nem jöhet szóba, az új iphone típusok meg a küszöbön, így megpróbálom kibírni még egy kicsit...
    ránézek néha a telekom honlapján a 6 plus-ra, elgondolkodom kicsit, aztán türelemre intem magam, de már egyre nehezebb, ilyen tekintetben olyan vagyok néha, mint a gyerekek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák