Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecz

    aktív tag

    válasz kingabo #8076 üzenetére

    Ha olyan sok pénz volt rá feltöltve, akkor miért nem használtad inkább a legminimálisabb előfizetést? Esetleg a Mix-et? Szerény tapasztalataim szerint aki felöltő kártyás az azért az, mert nincs minden hónapban arra fixen pénze, hogy kifizessen valami előre kalkulálható összeget, inkább feltöltőkártyás(jelen esetben Dominós) lesz. Ennek az az előnye, hogy ha feltöltöd valamennyivel, akkor ha feléled a hiteled, akkor a szolgáltató lekorlátoz, tehát nem tudsz az előre tervezettnél túllépni. A havidíjasnál viszont minden hónapban fixre kell fizetni valamennyit, viszont be kell vállalni a többlet-költség rizikóját. Szó mi szó nem értem, hogy ha ennyi pénzed volt a dominódon, akkor egyrészt miért volt ilyen sok, másrészt, ha már fel lett töltve ennyivel, akkor miért nem használtad el róla? Amikor még dominós voltam, akkor max akkor töltöttem fel, amikor olyan időszakban voltam, hogy tudtam, hogy sokat kell majd hívnom embereket, vagy akkor töltöttem volna, amikor küldik az sms-t, hogy "X" napon belül lejár a felhasználási időm.

    Szóval már ne is haragudj, én teljesen átérzem, hogy ezáltal mekkora hiány ért téged, de te is felkészületlen voltál ezzel a helyzettel kapcsolatban.
    Hidd el, több szempontból is T ellen vagyok, de ez esetben nem tudok neked igazat adni :(

Új hozzászólás Aktív témák