Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz Somatom #86272 üzenetére

    Bocs az elírásért! Látszik hogy Fordos vagyok, sokadik Fordom, most is Galaxy volt főcsapás, csak annak nagyon elszálltak az árai.
    Igen tudom hogy Espace ... csak mint mondtam a Fordra jár az agyam, és ott van Escape. :B

    Nagyon nem Bp-i vagyok, Nyíregyháza mellett lakom, nagy távolság. De köszi a felajánlást!

    Igazán nem fogom tudni normálisan átvizsgáltatni, így kicsit bungee jumping lesz. De nem lelakottat szeretnék venni. A 13-as Focust szeretném lecserélni, de nem minden áron.
    A hátsó híd probléma hogyan jelentkezett, mik a tünetei?

    A Grand változat nem cél, elég a normál, de ami sikerül. Azért olvasgattam, nézegetem. Tavaly már volt egy fellángolás, csak akkor elvetettük, kényelmetlennek találta a feleségem a 2. üléssort. Igaz ami igaz kicsit alacsonyabb az ülés pozíció ott, a térdet magasabbra kell húzni.
    De akkor nem néztük meg alaposan azt a példányt. Most megint felmerült mint lehetséges jelölt. Szétnéztem a hahu-n, és találtam egy kereskedésben Nyíregyházán, igaz az öregebb, de legalább alaposan átnéztük. És megtetszett a bazi nagy tér.

    [ Szerkesztve ]

    Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák