Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz F_Gergely #51923 üzenetére

    Az elektromos gondok 90%-val mèg megy az autó, de a facelift utániakra már nem jellemző ès az a fehèr számlapos óracsoportos. Mindent kiír, ha gond van, a guminyomás esèst is.igen a règiek műszerfalát szèt tudja sütni a nap, garázsos, nem tűző napon èrlelt verdáèt nem süti. A naviját a műszerfal tetejèn hordja,a monokróm kijelző helyett van, nem a rádiónál, ott cd tárat, vagy a navi cd olvasója van

  • orosziem81

    tag

    válasz F_Gergely #51923 üzenetére

    Van még pohártartó a kesztíűtartó ajtajának belső felében és ugye hátul a lehajtható könyöklő belső felében,de gondolom egyedüli utazáshoz saját magadnak a hátsó nem érdekes, az első meg olyan, hogy inkább csak kis mélyedés de enyhébb kanyarnál már ki tud dőlni a finomság.
    Az ajtóba 2 literes palack befér! Ez konkrétan saját tapasztalat :)
    Nálam nincs fiók az ülés alatt így erről nem tudok nyilatkozni.

    Nem hallottam műszerfali gondokról és nem is tapasztaltam. Egyéb különbség is biztos van a navi vs nem navi között hiszen az előbbi gazdagabb felszereltségű. Én viszont a telefonos navit preferálom.
    Ha a gyári nem navisba akarsz majd saját navit teteni, akkor sajnos nem fogod tudni használni a kormány mögötti rádió "távirányítót" :(

    Navi nélkül:
    mosó folyadék ürül jelzés pipa
    keréknyomás jelzés és riasztás, ha alacsony pipa
    kiégett izzó nem
    olajszint pipa
    kopott fékbetétről nem tudom

    Évjárat szerint minél újabbat keress. A laguna 2 gyártását 2007-ben fejezték be így ennél fiatalabbat nem fogsz kapni. A felszereltségről az említett kilóméter óra lapjának színén kívül a kormány is tud árulkodni. Aminek középen a renault jel körül ezüst kör van és a kormány küllő alul dupla és párhuzamos az jobb.

Új hozzászólás Aktív témák