Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    Topikgazda

    válasz sladka_pani #31668 üzenetére

    Örülj neki, mert itt Pesten sose lesz normális közlekedés, már csak az agyatlanul megszervezett útkarbantartások miatt sem.
    Folyamatos terelés sávszűkítés mindenhol csak lehúzzák az autóst, de a nyugodt normális kôzlekedésre alkalmas utakat nem biztosítják.

    Renault power

  • SocketA

    aktív tag

    válasz sladka_pani #31668 üzenetére

    sladka_pani: Igen, tudom, hogy az irasom alapjan en is a "kocsog BMW-s" kepet mutatom, de hidd el nem vagyok az. Szabalyokat betartom, es igyekszem masokkal is betartatni. Mindig hasznalok indexet is! :D (ha beengednek, akkor pedig elakadasjelzot)
    Egyedul neha picit tullepem a sebesseghatart, de azt is csak ott, ahol ezt biztonsagosan meg lehet tenni.

    A parom is mindig jon ezzel, hogy gyorsan megyek, ilyenkor azt szoktam mondani neki, hogy akkor vezessen O, mert en vagy igy megyek, hogy felveszem a forgalom ritmusat, vagy sehogy.
    Mert szertinem kevesbe veszelyes kicsit gyorsabban menni, dinamikusan, mint lassan, a forgalomra valo tekintet nelkul, meg hezitalva. Esetleg feltartva a forgalmat egy atsorolasnal...
    En ha vezetek, csak a vezetesre figyelek, nem telefonalok, stb stb... Tehat kompenzalom a megnovekedett sebesseget megnovekedett figyelemmel!

    Es en is rob210-nek adok igazat: A Hungarian a fel oras dugoban allas utan sajnos mindenki sietni akar, es nyomjak neki rendesen.
    A teljes kephez hozzatartozik, hogy annak ellenere, hogy en vagyok a gonosz BMW-s, aki tiltasik huzatja, nem egy kocsi volt, aki elhuzott mellettem, bevagott elem, stb stb. Es nem csak BMW-k, Mercik, hanem Suzukik, meg 20 eves rozsdakoporsok is...

    Arrol nem is beszelve, hogy a sok felujitasnal ki vannak teve a 20-as, 30-as tablak, es mindenki 60-70-el megy el mellettuk.
    De en igy allok az elethez is: Alkalmazkodni kell!
    Lassithatsz 20-ra, de akkor nagyon fajni fog, ha valaki 70-el beledmegy...

    Azt is birom, amikor szoktam menni foutakon, aztan ott elozgetek. Gyakran van, hogy valaki a seggembe tapad (ilyenkor neha kicsit fekezek, hogy vegye mar eszre, az O fekei nem biztos, hogy ugy fognak), megelozni persze nem tud, csak uveghangon jon mogottem, aztan majd amikor beesunk a varosban, es lelassitok, akkor onelegult fejjel elhuz mellettem a varosban...

Új hozzászólás Aktív témák