Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Laraxior #20981 üzenetére

    Szia, létezik ebből magasabb felszereltség? :Y Mondjuk az gyanús volt, hogy az ülésfűtést nem találom, és még a vezető oldali is kézi állítású. (nem mintha zavarna)

    A váltóval semmi gond, egy általános autószereléshez (nálamnál jobban) konyító ismerős mondta, hogy alacsony a szint, nekem nem meggyőződésem, de meg fogom nézni még egyszer.

    Guminyomás visszajelzésem a jobb első és bal hátsó keréknél nem működik, az eladó mondta is, hogy nincs benne szenzor. Itt kint is lehet kapni, akár külön külön is, talán színkódok alapján? (ez az ami nem tiszta, illetve a működési elve) Kb 20 font használtan darabja, de lehet venni komplett felni/gumi/szenzor szetteket is.

    Ami viszont tényleg nem működik, az a légkondi rendszer. Működik, bekapcsol, fúvat össze-vissza, csak éppen nem hideget, tehát gondolom a gáz szökött el, vagy nem tudom ... :F

    Ezen felül villog a franciakulcs a kilométer (jó, nálam mérföld) számláló mellett, valamint a műszerfal jobb felső sarkában egy kör alakú sárga fény, most így nem tudom, hogy mit ábrázol.

    Apróságok, mert ezek mellet gyönyörűen ketyeg a verda, de azért át akarom nézetni, meg tájékozódni előtte arról, hogy micsoda. Itt, az UK-ban olcsó az autó, de a szervíz drága, és a kocsifenntartás is, a TAX és az insurance miatt.

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Laraxior #20981 üzenetére

    Huhh, volna itt még valami :B ... Ez a bizonyos "hozzáértő srác" tegnap említette, hogy van komputere kiolvasni az adatokat. (Hihető, mert volt egy elég jól felszerelt általános autószerelő műhelyük)
    Na most a villogó villáskulcs eltüntetésével kapcsolatban azt mondta, hogy úgy lehet a komputerre kötni a gépet, ha előtte a napi számláló ki pöckét hosszan lenyomva tartjuk, és nyomkodjuk a fékpedált.

    Hát, az történt, hogy eltünt a megtett mérföld, a villáskulcs is, helyette a "SET _ _ _" felirat látható. Tudod ezt, hogy ez mi lehet, illetve mit kell tenni.
    Én sajna nem vettem észre tegnap este, ma hajnalban meg hazarepült, csak két hét mulva lesz itt ismét.

    Esküszöm, soha többet nem nyúl bele más, csak vagy én, vagy service :B :B :B :B

    wertigo1984
    Köszönöm szépen a szép szavakat, remélem még hosszú mérföldeken keresztül lesz a társunk. Igen, jobbkormányos, angolországban volnánk :)

    eTrade
    +1 :)

    (kik azok a Brittek?) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák