Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz _NCT #14868 üzenetére

    MMA87: Alapvetoen en onnan indulok ki, hogy azert vettuk magat a kocsit, mert tavaly is mar tobbszor berelni kellett, hogy el tudjunk ide-oda menni. En 500eFt-nal tobbet nem is akartam kiadni kocsiert, de rajottem, hogy arra tobbet kell kolteni, es ugyanott leszek, mintha veszek meg egy kicsit dragabban. Szoval kb dupla aron most itt van a Megane, viszont valoszinuleg tovabb huzza majd, es sokkal-sokkal jobb kocsi, mint a tobbi kis 500ezres, rengeteg extrakkal.

    Szeretjuk, imadjuk Roniket, de nem igazan hasznaljuk ki. Es nekem ezert fajna 100-150eFt-ot kiadni egy-egy javitasert, plane olyan javitasert, ami igazan semmi valtozast nem eredmenyez. (De en amugy is ilyen vagyok, nehezen adok ki ilyenekre penzt, meg egy utazasra is sajnalom, mert elmegyek 1-2 hetig jol erzem magam, aztan mehetek megint melozni egy evig :)) )

    Sajnos (Neked is meg nekem is) meg kellene erteni, hogy 10 eves kocsi, nem lehet mindig tokeletes. Persze, a muszaki allapota legyen megfelelo, de ha neha a reggeli -10 fokban "felnyerit" nem kell egybol 120eFt-ot rakolteni, ami egy tv vagy laptop (,stb) ara. De ez az en velemenyem! ;)

    Szerk.: Amugy alufelniket is nezegetek ra, de azzal is ugy vagyok, hogy minek adjak ki 100eFt-ot erte, nem lesz tole gyorsabb, sem kenyelmesebb, sem megbizhatobb. Eladasnal sem fog megterulni, max. ha kulon eladom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák