Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    Az időjárás előrejelzéssel mi van ebben a hónapban? :Y :W

    Ha valamit megnézek, hogy 1 hét múlva milyen idő lesz kb. tuti, hogy semmi köze nem lesz hozzá, amit írtak előrejelzésnek...

    Tegnap reggel néztem legutoljára, akkor még úgy volt, hogy most hétfő-kedd-szerda-csütörtök mind a négy napon csapadékos lesz, és esténként -3 fok körül, napközben 2-4 fok, havazást és havasesőt írtak mind a négy napra, örömködtem is, hogy hátha lesz egy kis hó reggel amikor megyek, megnézni milyen a Vredi, persze nagy hóra nem számítottam, azért azt sejtettem, hogy a "azonnal rakd fel a téligumit mert itt olyan havazás lesz hogy csoda, holnap első dolgod legyen a gumisnál téligumit felrakatni/venni" egy kicsit túlzás, de gondoltam most megnézem így 1,5 nappal később mit írnak:

    Holnap elvileg eső lesz, de nem havas, 2-3 fok lesz egész nap, majd kedd-szerda-csütörtök elvileg egyetlen egy mm csapadék sem lesz az előre prognosztizált 4 napos havaseső, havazásból... Vicc ez az előrejelzés, komolyan mondom.

    Csak kíváncsiságból leírom most, hogy november 29 és december 5 közöttre minden nap egy kb. 2 mm esőt jósolnak, vagy havasesőt, kíváncsi leszek mi lesz belőle, majd visszatérünk rá :D

    Viszont ami jó abban, hogy elvileg mégsem lesz eső, az, hogy meg tudom csinálni a videót :D

    Szerk: Ez a köpönyeg volt, az időkép még tartja magát: hétfőn hószállingózás, kedden elvileg hózápor lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák