Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz #65675776 #4347 üzenetére

    Foci..kézilabda...mit tom' én...annyira nem érdekel a foci újabban...:B

    A számítástechnika mindig is ilyen volt, egy bizonyos szint fölött kis teljesítménynövekedésért egyre többet kell fizetni.
    533-667-800-1066
    Ezek a hivatalos szintek.
    533 olcsó de kevés
    667-800 a 800-as összességében gyorsabb, de drágább. Ez viszont erősen változik szinte napról napra, mivel a 800MHz már nem High-End, ráadásul az AM2 megjelenésével még többet lehet eladni belőle.
    1066 a csúcs, a leggyorsabb, de baromi drága...:(

    A teszt konklúziója is az volt: aki nem tuningol, annak jó a 667-es...1066-ost csak a hardcore (és tehetős) userek vegyenek.
    Én a két véglet közé sorolom a 800Mhz-est...teljesítményben is és árban is. Fenntartom a véleményem: amire itt Conroe-t vehet a nép, a 800-as lesz a legjobb választás.

    P.S.:
    A NetBurst-nél miért is egyértelmű a helyzet?
    Hónapokig olvastam/hallgattam (itt a PH!-n is) a fikázást: a DDR2 szar, gagyi, technológiai zsákutca...:(
    Aztán kiderült hogy jó, használható, gyors...mert a memók sebessége elérte az FSB-t.
    A Conroe sem más ebből a szempontból...1066MHz-es memcsikkel a leggyorsabb...amíg azt nem tudja megvenni mindenki, a 800-asnak kell átvennie azt a szerepet amit ma a DDR-es rendszerek esetén a 400-asok játszanak.
    Szerintem...:D

    primus inter pares

Aktív témák