Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    Üdv!

    Vettem ma Telenor üzeltben egy új D-link DWM-222 típusú LTE modemet (feltöltős Hipernet) alkalmi használatra a laptopomhoz, mivel a korábban használt Huawei modemet elvesztették, akinek kölcsönadtam.
    A problémám az alábbi:
    SIM kártya behelyez stickbe, a stick rádug USB-re. USB eszközt talált a windows, felugrik a jelzés, hogy mit csináljon. Rákattintok az installálja a csatlakozós szoftvert, ekkor egy fél másodperc múlva eltűnik az installálóképernyője és elvágja valami az egész folyamatot. Egyes esetekben bedob egy "Elérési út nem létezik" hibaüzenetet. Az intézőben sem jelenik meg a meghajtónév, amin a stick telepítője rejlik.
    Kipróbáltam minden USB csatlakozóval a laptopon ugyanaz a jelenség. Mivel a laptopomon gyári Windows 10 x64 van, arra gyanakodtam hogy nem kompatibilis vele. Tesztelve lett egy Win 7-es PC-n is ott is pont ugyanaz történt.

    Kérdés: Kifogtam volna egy hibás modemet, vagy valamilyen beállítási probléma / hiba miatt nem települ a szoftver a stickről (illetve nem látja azt meghajtóként)? Esetleg hiányzik valamilyen driver pluszban?
    Plusz kérdés: A D-link modem (vagy a telenor által használt) csatlakozós szoftvere elérhető-e valahonnan máshonnan esetleg?

    Köszönöm előre is a tippeket, segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák