Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok!
    Telekomos vagyok jelenleg, de már régebben is terveztem váltok telenorra. Most viszont el is határoztam, hogy fogok is. :) Régen a korlátlan mobilnet volt csábító és az ára is most már az nincs, de helyette van 100 Gb ami gyakorlatilag ugyanaz. Telekomnál jelenleg Mobil s csomagom van és 6 Gb netem ami elvileg 6 ezer ft. Vagy is annyi lenne csak ügye a mobil s az csak hálózaton belül van ingyen. amúgy fizetős így van hogy 10 ezret fizetek havonta. És most a telenornál kinéztem a Blue+ XS csomagot ami ügye 100 percet biztosít bármelyik irányba 3500Ft ez elég is lenne szerintem nekem nem beszélek sokat meg mellé havi 100 gb netet 5 ezer ft ért összesen kerülne 8500 ba ami kb ugyanannyi lenne mint most a telekomos vagy még kevesebb és szinte korlátlan netem lenne. Ami pont kapóra jön, mert van egy kis hétvégi házam így ott is tudnám használni az internetet. És ami a legszebb van telenoros ismerősöm és adott egy kupon kódot amivel 5 hónapig ingyen van a 100 GB. Meg szimpatikusabb nekem a telenor és x év után vannak kedvezmények is ismerősöktől hallom telekomnál 10 év után semmi kb.. Na már most ez úgy néz ki megfogom magamat bemegyek a telenorhoz megmondom mit szeretnék meg odaadom nekik a kuponkódot meg számhordozással szeretném ha maradna a számom és a kezembe nyomják a SIM kártyámat ami 1,2 napig ideiglenes telefonszám lesz majd rákerül az én régi számom? Valamint ha a telekomos előfizetés nem a nevemen van gondolom kell majd az a személy is akinek a nevén van ügye? Elvileg a telekomhoz be sem kell mennem? Függetlenítő kódot lekértem már s7 edge telefon egyébként. Ja és ha eddig ment a VOLTE akkor Telenornál nem fog menni, mert nem támogatják az S7 edge telefont? Valamint arra volnék kíváncsi mennyire megbízható a hálózatuk és a sebességük pl a telekomhoz képest? Bár tudomásom szerint sok közös tornyot használnak szóval közel ugyanolyannak kell lennie gondolom. Bocs a sok kérdésért, de szeretnék tisztán látni.. :)

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok! Most fofok átmenni a telenorhoz a telekomtól függő s7 edge volt de a függetlenítő kód nálam van. Oka az, hogy olcsóbb alapból és gyakorlatilag korlátlan netet ad 5 ezerért ami nekem szempont. Viszont most a telenornál a telefonomon a Volte nem fog működni? 😕 Később sem? Nem is a hangminősége zavar ha nem az ha hívnak bomlik az internet.. 😕 Jelenleg telekommal hibátlan egy jó ideje..

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Na sziasztok! Ma voltam Telenornál átvinni a 30 as számom simán ment minden, de mint kiderült ismerősöm ott dolgozik így bátran rákérdeztem a Volte-ra. Mondtam neki 30 ason 1 éve megy simán annyit mondott tiltva van elvileg és az én telefonomra s7 edge nincs engedélyezve, de ő engedélyezni tudja csak aztmondta valszeg automatán tiltva lesz. Aztán mondta ha véletlen nem de még is fennakadás van magyarul bugos rosszul megy akkor szóljak oda neki mert letiltja, hogy tudjam rendesen használni. Aztán mondtam neki majd kikapcsolom telefon beállításaiba ő erre meglepődött, hogy ott is ki lehet. Meg azt mondta valószínű így alapból is menne ha bekapcsolnám mivel a t-s szoftver tartalmazza a volte beállításokat csak a telenor s7 edge szoftvere nem adott ki ilyen frissítést így szerinte simán mennie kell mert ügye a telefon képes rá. Egyébként meg nem gondolnám, hogy visszamenne a tiltás, mert a telenor honnan tusná milyen telefont használok vagy tudja? Egyébként Szerdáig várni kell míg átíródik a számom addig vagy van az ideiglenes kártya vagy marad a telekomos amit nem szeretnék mert elfogyott a netem. Hívásátirányítást a telekom oldalán tudok beállítani valahogy hogy az ideiglenesen csörögjön? Vagy tegyem be valami régebbi telefonba és úgy álítsam be?

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Na beraktam a telenoros kártyát és kipróbáltam ott ahol a telekomos tusom milyen. És hát 4 G-n letöltés ugyanolyan kb de a feltöltés szinte nulla. Viszont 3g-n sokkal gyorsabban hasít.. :DD Úgyhogy érdekes. De mindegy én akkor is úgy érzem megéri mert ez gyakorlatilag bagóért korlátlan nekem pedig ez volt a lényeg! 🙂 Írtam előbb a Volte dolgot. Hát telenoros kártyánál eltűnt a telefonból.. :F És próbáltam nem is megy.. viszont kaptam egy sms-t hogy 72 órán belül menni fog valamint, hogy töltsem le a legfrisebb telenoros softwert a telefonomra. De hogy honnan vagy egyáltalán lehetséges-e így telekomos szoftver után nem tudom..Egyenlőre teszt üzem és szokom! :)

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    válasz 4Grider #66610 üzenetére

    Nem a kékséges telenor! :) Viszont amit észrevettem telekomnál amíg nem.volt Volte addig telefonáláskor nem volt internet sem. Viszont most a telenornál megszakadás nélkül átvált H+-ra és hívás bontáskor vissza 4G-re. Szóval jól van ez így! :)

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    válasz ollie #66612 üzenetére

    Igen ezt tudom. Elviekben 72 órán belül aktiválják. Én csak azt mondtam telekomnál míg nem volt volte egyáltalán nem ment a net. Telenornál szakadásmentesen átvált híváskor és van is internet bár ügye lassabb. :)

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    válasz Lackooo84 #66616 üzenetére

    Érdekes akkor nekem nem volt valami kerek szerintem.. Nekem sosem volt netem közbe. A telenoros kártyával szépen váltogat.

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    válasz Lackooo84 #66689 üzenetére

    Ezt hogyan is kell csinálni? Gondolom a telenoros profilt kell átírni és akkor megy is a VOLte 🙂 Érdeklődnék ezt hogyan is kell csinálni?

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    válasz aujjobba #66712 üzenetére

    Én telekomtól váltottam telenorra. Nem másért krll a net lett egy hétvégi házam a hegyekbe ahol csak ez játszik. Féltem kicsit lesz-e olyan lefedetsége a telenornak mint a telekomnak de jobb lett. 6 giga netért meg hálózaton belüli ingyen hívásért más irányba 40 ft/ perc fizettem 10 ezer ft-ot kb. Most a telenornál fizetek 8 eulzret majd havonta legkisebb xs csomag meg a 100 giga net 5 ezerért. De 5 hónapig csak 3 ezret fizetek, mert volt promóciós kódom. Szerintem akinek a net számít és keveset beszél egyértelmű befutó a telenor.

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok! Én voltam az aki a telekomos s7 edget kifüggetlenítette kóddal a telekomtól és most telenor kártyával használom. Volt nekem bent ismerősöm és bekapcsoltattam vele a 4g hívást sms-t is kaptam de nem megy sőt a beállításokból is eltűnt. LTE topikban azt az infót kaptam fel kellene raknom a telenoros rendszert mert csak így működhet. Ez igaz? Ha igen, gondolom el fog tűnni a mostani rendszerről minden jól gondolom? És ha így is van, hogy tudom úvy felrakni mintha gyári lenne szóval knox ne ugorjon valamint ha frissítés jön szóljon a telo és felrakja simán? Odinnal kell olvasgattam utánna de nem minden tiszta-e téren. Bocsi de utoljára az xperia x8 amon cserélgettem romot meg custom romoztam ammeg nem most volt! :D

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

Új hozzászólás Aktív témák