Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz TomPack #91242 üzenetére

    Ezt csinálják állandóan. Nekem meg az volt, hogy mini-micro SIM-et nem volt hajlandó lecserélni, mondván még biztos nem telt le a két év. Az őt rohadtul nem zavarta, hogy akkor már vagy 5 éve forgalomban volt a mini-micro-nano verzió. Az meg főleg nem, hogy a csere időpontjához képest 2 évnél több ideje nem forgalmaztak már mini-micro verziót. De azért csak erősködött, hogy nem úgy van az. De mondom úgy van és cserélje ki ingyen. Előtte még szétvagdosta a régi kártyámat mondván: nano-t kértem nem? Hát mondom nem tetszett rendesen figyelni. Mondom jöttem lecseréltetni a kártyámat olyanra, amin nano perforáció is van. Egy szóval nem mondtam, hogy csak nano kártyát akarok. Mondom még szerencse, hogy a mini méret kéne, ez meg szétvágja. De problémák voltak a korábbi kártyával, nem érintkezett rendesen meg hasonlók.

    De szerintem jogilag is elég aggályos, hogy egy ügyintéző elkéri a kártyádat (nem is nagyon értettem minek neki, de utólag rájöttem, hogy oda se kellett volna adnom, ha tudom mit akar vele) és szétvágja ollóval úgy, hogy akár a chip is sérülhet és akkor volt kártya nincs kártya. Ha esetleg emiatt bukod a rajta lévő adatokat, kit érdekel...

  • MadMancs

    veterán

    válasz TomPack #91242 üzenetére

    Egyedül Voda felé esim QR használható fel többször (persze előző telóról először eltávolítva). Másik kettőnél újat kell igényelni. Telekomnál ez mehet online is. Egyedül Yettel esetén van kőkorszaki módon megoldva ez. Menj be azt megkapod papíron(!) :C

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák