Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz Somatom #80629 üzenetére

    Nagyon nagy a szórás ám országos szinten.
    Nálunk közép-dunántúlon megyeszékhelyek kivételével Telenor saját B20 a van csak, ezen többnyire 2/1 nél többet nem lehet összehozni. Pedig se S20+, se S21 Ultra, nem mondható alsó kategóriás készüléknek ( na meg a másik 3 szolgáltatóval nincs baj).
    Viszont elmegyek Alföld irányába ahol már Telekom B20 at használ már simán jó sebességekkel lehet találkozni, de arra meg másik szolgáltató gyengélkedik.
    Ilyen ez a mobil technológia. X helyen pocsék, Y helyen megy szépen. Ez mindegyik szolgáltatóra igaz.

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

  • tomp

    félisten

    válasz Somatom #80629 üzenetére

    Jó hát amikor elmentem beadatni magamnak az 5G chipet ( ;] :DDD ) akkor Budakeszi elején csak a viber üzenetek mentek de érdemi netezést már nem tudtam végezni mert B20 volt csak és az is -110dBm. De Budapesten okés a sebesség.
    Amúgy én most a feltöltési CA-nak jobban örülök mint a pont szerű 5G-nek. Előbbi óriási fejlesztés!
    Itthon is hatalmasat gyorsult a feltöltés! Az eddigi max 13mbit helyett már 30Mbit is megvan. Éjszaka akár 40 is! Ennyit számít, hogy végre nem 1frekin megy a feltöltés hanem 2-n!

    leo81
    Az elsődleges freki nem csak a hálózattól függ hanem a telefontól is!
    Ha a telefon modem konfigurációjában a magasabb freki van elsődlegesnek beállítva akkor mindig a magasabb frekit fogja előre tenni a telefon.
    Nálam van ilyen beállítási lehetőség: kép
    Szoktam is használni ha magam akarom eldönteni, hogy melyik frekin menjen a telefon.
    pl 3CA-s bázison ki szoktam dobni a B20-at azaz B3+B7-et állítok be mert a B20 lelassítja a kapcsolatot a B7 meg ott van kb majdnem üresen...

Új hozzászólás Aktív témák