Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz Somatom #54928 üzenetére

    …a MyTV -t pedig apk -ból telepíted. A céges tabon így használom. A legújabb FC -vel elszáll,…

    Google Play szolgáltáshoz kötött, amiatt száll el.
    (Ha jól értelmeztem fejlesztő levelét, akkor jan. 11 után(hogy miért pont ezután :F ), már csak az új verzió fogja lejátszani a Tv adást)

    Ha nem csak az ingyenes MyTV -t használod, akkor úgyis töltögetned kell a kártyára…

    Tv szolgáltást is előre fizetettként kezelnék, pl: 6 hónapot előre kifizetik és addig használják.
    De mivel ez feltöltéssel jár, emiatt kártya érvényességi ideje is nő.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • azbest

    félisten

    válasz Somatom #54928 üzenetére

    Ahogy már régebben is írtam, ha bejelentkeznél a készülékre, akkor tudná frissíteni a szükséges szolgáltatáskat.

    Ha jól sejtem, a play store és play service frissülése után akár ki is jelentkezhetnél, eltávolíthatnád a google accoutodat és akkor megint nem próbálkozna frissítések letöltésével, de legalább napra késszé válna előtte. :U

    (#54938) Viktor0610
    nem az apk a probléma, hanem hogy a készüléken alapból régi verziójú a szolgáltatás, amit a mytv app használni szeretne és google bejelentkezés nélkül nem frissül az. (ha jól elmlékszem nem akarja, hogy önhatalmúlag forgalmat generáljon a készülék, ezért sem jelentkezik be)

    Ő meg a frissítésre való felszólítást kikerüli, majd utána esetenként összedől a mytv mert a régi szolgáltatás nem képes az új hívásokat kezelni.

    Kicsit mazohista, pár perces megoldás helyett inkább küzd a rendszer ellen hónapok óta és egyre inkább vesztésre áll ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák