Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz axioma #24914 üzenetére

    ez lehet helyzetfüggő is...gondolom nem egyszerű egy "problémás" kártyával,de ha jól emlékszem,2 éven belül az átirás dija is 5800 ft,és a simkártyacsere is,ami ilyenkor muszáj(a számod tartod ugye,nomeg az alapvető szolgáltatásokat)az is egy 3-5ezer ft lehet.Én legalábbis úgy gondolom,hogy keresztüllátnak az ilyen teljesen egyértelmű trükkökön,és a mobilnetnél sem biztos,hogy nem kell rendelkezésre állni attól a rávalónak legalább a próba idején,mégha le se vonja a rendszer.

    Szóval régi embernél működik,de szerintem egy "semmiresehasznált" kártyánál helyből kiugrik a létezési időn túl is.Mindenesetre a 2 év+ elég jó védelem magában a visszaéléstől,és a fizetősség is jól véd,hogy ha tényleg kell a szám,úgyis perkálsz,de igy minek.

    És az sem biztos,hogy nagyobb netcsomagnál is van 3 hó ingyenesség,ÉN annó a 100 megást vagy 3 éve szintén igy kezdtem el,hogy 3 hó free.
    Szóval ha mindenáron kell a free net,akkor elvileg marad a 3 havonkénti csere,és legrosszabb esetben ha x egyenleg kell,akkor a free net ára legalább elhasználható másra.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák