Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    Nos ez a számhordozás lehetne még felhasználóbarátabb, bár Vivien Reding 1 napra szeretné csökkenteni...

    Anno én is bementem személyi számot módosítani, hisz 2 hónappal előtte kaptam új személyit, és ha már ott vagyok, gondoltam kikérem ezt a számhordozási nyilatkozatot. Nekem az ügyintézőm tapasztaltabb lehetet, mert azt mondta, 24 órán belül megy át a módosítás, holnap kéne igényelnem, utána kipostázzák. A posta szó hallatán nekem is kigubbadt a szemem. Ezek után másnap inkább a T-Mobile-hoz mentem, mert így 2 napon belül meg lesz a válasz, annyi idő alatt a posta sem hozza ki a nyilatkozatot...

    Azt azért a Vodafonos ügyintéző helyében megpróbáltam volna, hogy elindítok egy egykapus folyamatot. Véleményem szerint ez a számhordozás eléggé automatizált, de talán van annyira intelligens a rendszer, hogy ne utasítsa el az egykapus kérelmet csak azért, mert a kétkapus is folyamatban van. Rosszul gondolom? Vagy ha esetleg letelt (netán hamarosan lejár) a 10 nap, praktikusabb lenne egykapus hordozást indítani újabb kétkapus helyett...

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák