Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz dabgergo #7927 üzenetére

    Alapvetően a DSLR régóta halálra van ítélve(mint mainstream). A kérdés,hogy mikor hal ki ez az osztály.
    De ami utána jön, az sem lesz igazán más, csak más lesz a neve. Ugyanekkora méret, ugyanezek az obik, csak éppenséggel a tükörmechanika nincs már benne(tehát az elnevezés@"osztály" megszűnik).
    Bár a Nikont ismerve még egy egyértelmű tendenciaváltás után is sokáig fog szerintem gyártani SLR vázat. Max megcserélődik a mostani felállás (LV-t felejtsd el helyett OVF-t felejtsd el)
    (A kihalást is így képzelem. A LV-é lesz a főszerep, illetve kombinálják az EVF-et és OVF-et. Az OVF megmarad kötelező feleslegesnek(meg az öregeknek :D), majd évek múltán már kidobják,hisz egy bonyolult rendszer, ami nélkül komolyabb strapabírású,vagy olcsóbb vázak fejleszthetőek)
    Így belegondolva jöhetnek is az összeesküvéselméletek.... Korábban nagyon gyorsan, nagy ütemben fejlődött a Nikon AF modulja. Bezzeg a mostani csúcs egy 6 éves fejlesztés pici pofozgatása...fura. :D

    szerk: Ez a Sony nagyon brutál. D800E IQ. DE!!!! Ki a lópikula akarja ezt a milc vázat fogni FX 2.8 telékkel????

    nesa: D5300 szerintem is WTF. Nerd ügyileg sokat fejlődik, felzárkózik, de ha ebben lesz wifi, akkor a D610-be miért nem pakoltak? Most vagy zárkózzanak el tőle, vagy mindenbe rakják be.
    Az Expeed 4 gyanús. Egyetlen fő indokot látnék a D5300 mellé, ami egy bölcs döntés lenne Nikonéktól:
    Canonkiller videós DSLR. Etalon képminőség, 1080p@60fps magic lantern szintű beállítás gyárilag. Esetleg szuper AF közben,és a nagyon jó beépített mic. De kétlem,hogy ennyire innovatívan állnának hozzá.
    Sokan veszik szerintem a Canon(véleményem szerint ebben a szegmensben gyengébb canonokat) csak a videós potenciál miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák