Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz keIdor #23263 üzenetére

    Esetleg egy ASRock lapot kipróbálhatnál... :DDD Viccet félretéve én egyébként arra gyanaxom, hogy az egyik RAM-od metastabil. Próbáld meg úgy használni a gépet, hogy nincs bent mindegyik. Csak egy tipp. (De egyébként tényleg, ASRock topicban semmit nem hallani az itt szinte állandó hibákról. A végén majd mások is belátják. :U )
    Most látom, tényleg RAM-felé tendál a dolog.

    HSM: Az ASUS lapom nem volt meg sokáig, de az ASRock tutira bírja az alulfeszelést már kb. 3/4 éve. Ráadásul juszt is 3200MHz uncore és 6400QPI mellett megy a gép. :)

    Az 1600MHz feletti RAM-okat TE nem ajánlod. :) Én pl. ha ma vásárolnék i7 tapasztalataim birtokában, csak 1866-os RAM-okat vennék, de a 2000 ellen sem lennék. Viszont mivel az 1600-as trikit ma a duplájába kerül annak, mint amennyiért bő 1 éve vettem, sztem ma már semmit nem vennék (a lapom is 10%-kal drágább).

    Nálam biz' mennek CL7-ben 1600MHz-en a RAM-ok 1.65V-on, és no gáz. 1400-on nagyon lassúnak tűnnek, bár nem annyira, mint Phenomos haverom 1333-as RAM-jai, amelyek az 1066-1125MHz-en járatott DDR2-es RAM-jaim sebességét produkálják. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák