Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Sefi84 #20244 üzenetére

    "atom stabil amire én eddig használtam, de ez a LinX nem akar lemenni" - hát, ez nem éppen az "atom stabilitás" definíciója... :))
    A 4000 uncore szép cél, de nem vsz, hogy stabilan meglesz, elfogadható feszekkel.

    priti: Nem egészen mindegy, hogy stabil 4GHz mellett min és hogyan futnak a RAM-ok. Volt már stabil 4GHz-em 43GFlops-szal, ami az elfogadható 53 (HT ON) és 58 (HT OFF) GFlops-hoz képest nem éppen a rendszer magas teljesítményét jelzi.
    A RAM-ok önmagukban is jóval lassabbak 1200MHz-en, mint 1600 felett, ami RAM-igényes alkalmazásoknál (játékok pl.) sokat jelent.
    Egy 64GB SSD már nem olyan drága, és elfér rajta W7, meg egy rakás játék is.

    Az tény, hogy tuning sem kell a VGA-khoz, nálam pl 98-99%-os a HD4870 kihajtása DX10+ és DX9 HDR alkalmazásával (SM2 csak 92-93%, de még nem láttam SM2-es progit 50FPS alatt ezen a szinten), 1.6GHz-en járatott i920-szal. :DDD

    BMW001: Ez a "mennyetek" durva volt. :(( (Bár többes szám birtokos esetben elfogadható, csak a szövegkörnyezetből nem az jön le.
    Mi a baj a kánikulával? Z600-am 26°C-os szobában is 80°C alatt tartotta az i7-et LinX teszt alatt HT ON. A sztárolt TRUE-nak és társainak még jobban kellene teljesíteniük, nem?

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák