Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miczo

    tag

    válasz ACE- #23137 üzenetére

    Kapcsolóüzemü tápok, kritikus a kondik ESR értéke, csak low-ESR-t érdemes berakni, különben nagyon hamar ismét tönkremegy.
    A táppanelen van általában a CCFL meghajtó rész is (vagy a led meghajtás ha ledes), eredeti csereszabatos tipust szinte esélytelen beszerezni, annyi fajta van. Ezért javítják.

    Egy ilyen: szétszed (roncsolásmentesen!), panelek ki, kondi csere, panel lemosása (folyasztószer nyomok), kipróbál, összerak. Ha szerencse (nincs más hiba) akkor jó lesz.
    Nem javítok, mert nem ez a szakmám (csak hobby-m az elektronika), de 5e-ért hozzá se nyúlnék. Szerintem ingyen senki nem szeret dolgozni.

  • eladohardver

    őstag

    válasz ACE- #23137 üzenetére

    Nem vagyok számlaképes szervíz, csak egy műszerész aki szereti a gyanta illatát... Meg tudom csinálni... de amint említettem nem vagyok szervíz, nincs nálam kondenzátor ... conrad, meg lassan hozza a dolgokat, volt hogy kellett várnom több mint egy hetet a rendelésre...
    Gyorsabb ha találsz egy jóhírű szervízt. (garancia fél év)
    Vagy kérd meg barátodat akiről írtál...

    Nem lehet ezekbe kapni egyben tápegységet?

    De! Tuti lehet, pl a samsung sony asus monitorok hivatalos MO-i szervíze másképp nem is nyúlhat a dolgokhoz... nem forraszthatnak... csak cserélik a dolgokat... Undorító üzleti politika, ezért keletkezik annyi hulladék.... Garantálom, hogy nem annyi mint amennyiért gondolod...

    [ Szerkesztve ]

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Új hozzászólás Aktív témák