Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppe96

    csendes tag

    válasz miczo #23027 üzenetére

    Sziasztok.

    Tudnátok nekem segíteni abban, hogy az LG 27UK600-W monitoromon miért nem működik a Freesync? Használtan vettem, tökéletesen működik egyébként, viszont a Freesync nem. Ezt eleinte betudtam anank, hogy nvidia kártyám van, és azzal nem kompatibilis. Most viszont váltottam AMD-re (R9 290), és így sem működik, sem Basic, sem Extended módban. a driver freesync kompatibilsnek látja, be is van kapcsolva ott is, Basicnél 48-60Hz, Extendednél 40-60Hz-et ír freesync tartománynak, viszont láthatóan nem működik. Van mellette egy Samsung C24RG50FQU monitorom, amit Freesync Premiumnak ír, azon tökéletesen működik, teljesen akadásmentes a 48-60FPS közötti érték, míg az LG-n akadozik, OSD is végig 60Hz-et ír, tehát valóban nem működik. Driver fent van a hivatalos oldalról, legfrissebb (ezalatt a monitor driverére gondoltam, de az AMD drivere is a legfrisebb).

    Próbáltam egyébként HDMi és DisplayPort kábelekkel is, bekapcsolt dp 1.2 móddal, egyik esetben sem működik. Samsungon egyébként mind a kettővel megy, HDMI-vel ugye csak 120Hz-et tud, de úgy is tökéletesen működik vele.

    Bármi ötlet, hogy mi miatt nem működhet, esetleg mit próbálnátok meg?

Új hozzászólás Aktív témák