Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Toobee #6001 üzenetére

    Azt mondják, hogy ez a Stihl már nem az a Stihl, mint régen volt, de attól még a kínainál biztosan jobb így is. Én nem akartam egyszerre ennyi pénzt kiadni érte, mert ha bármi baj van, akkor az volt a benyomásom, hogy a szervizes magas áron dolgozik és nincs garancia arra, hogy jól. Szóval engem ez a fajta kockázat tartott vissza attól, hogy többszázezret elköltsek rá. Úgyhogy inkább a másik végletet választottam, a legolcsóbb kínai, talán még 30-ba se fájt a tecsóban, aztán ha olyan szinten elromlik, akkor kukázom. Egyelőre a helyi szaki megtákolta az új árának a feléért, a nyelében daráltam le a fogaskereket, gondolom amikor megakadt valami feltekeredett gaz miatt. Körülbelül ennyi bajom volt vele, meg hogy a csavarokra rá kellett húznom, mert esett szét. Szintén olyan 2000 m2 a terület, régen szántottuk, most parlagon van. Évente max 5x vágom, általában hagyom megnőni méteresre vagy nagyobbra. Tavaly vártam vele a nyár közepéig, amíg megjelent a parlagfű, mert annyira nem érdekelt. Érdekes volt a kontraszt, mert a szomszéd meg kb. golfpályás gyeppel próbálkozik, és 2-3 naponta nyírja...

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák