Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz DavidRose #1043 üzenetére

    Nem feltétlenül igaz a minél marha nehezebb annál jobb elv ;] ..de valóban a régi öregektől tudjuk , hogy "van benne anyag" kifejezés mai napig él :)

    Ha és amennyiben jó áron kapod, és megbízható forrásból akkor igazából persze miért is ne , hiszen elég nagy kapacitású erős táp, gondolom moduláris is természetesen. Az ilyen tápokat inkább SLI CF rendszerekhez szokták használni az extrém áramfelvétel miatt, de ha bevállalod lelked rajta :) :DDD Bajod annyiból nem lesz azzal, hogy az elvárt kapacitásnak kb kétszeresét tudja a táp ;]
    A többi már egy más téma :)

    Hirtelen nem ismerős a fórumtárs névről, de az ár jónak tűnik elsőre mindenképp :) CPU

    Memória már pedig kell és lehetőség szerint egy korrekt géphez méltó, minimum 8GB
    (alaplap QVL listát érdemes megnézni és az alapján választani) gyártó oldalán fent van Qualify Vendor List.

    SSD annyira nem lét szükséglet de NAGYON sokat dob a rendszeren és érezhetően kellemesebb.
    Ma már nem drágák annyira és egy 128as elég bőven a rendszerhez.

    Memória szerintem beleférhet. Vinyó?

    Szerk: Sajnos nincs már tálca nélküli Pioneer és a rossz nyelvek szerint csöppet hangos is volt amit városi legendának tartok és bizonyítsák előbb be :) Egy Samsung vagy LG tökéletes a célnak, ezek ma már jó minőségűek nincs velük gond. Én legalábbis gyakorlatban nem tudok. Magam részéről egy N.E.C írót használok immár talán második generációban ami a konfigomat illeti és azóta is hibátlan.

    Ha találsz N.E.C írót azt vedd meg azonnal. Ha nincs akkor Samsung, LG, Asus, nincs ezekkel gond.Mukimaki, meg micsumacsi gyártót azért inkább ne. Sony NEC Optiarc már így kell keresni, hogy ki vásárolt fel kit az már megint egy érdekes téma, de valszeg egyértelmű Sony-NEC vegyesvállalat, hát érdekes. Én még másképp tudtam. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák