Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz AkosAkos #353 üzenetére

    Szerintem első körben a hangkártyádat cseréld le, mondjuk egy ASUS Xonar DX-re, vagy D1-re...ezután jöhetne a füles, ha zenére és játékra is kell, akkor már nehezebb lesz a dolog...miután én is kezdek letenni a tökéletes analitikus hangzásról (ár miatt), a Creative Aurvana Live!-ot néztem ki, külföldi tesztek alapján egész korrekt zenére, játékra, és filmekre is, jól pozicionálja a hangokat habár kicsit mélytúlsúlyos, és a középfreki simán jó, nem pedig kiemelkedő...elvileg a mély nem mászik rá a középre...árához képest viszont nagyon korrekt darab (denon származék). Szóval mivel hasonló cipőben jártam mint Te, én ezt ajánlanám...inkább érdemes gyűjteni egy kicsit, minthogy utána csalódj!

    Megjegyzés:

    Zárt: Kintre nem szól a füles, azaz kiszűri a külső zajokat, cserébe (némelyik fejhallgató esetében) nem olyan jó a térérzet, nem olyan jó a pozicionálás - hálégnek Live!-nál ez elvileg nem rossz

    Nyitott: Kintre is szól a füles, azaz a külső zajokat nem tudod teljesen kiszűrni, cserébe általában azonos árkategóriájú nyitott fejhallgató jobban szól mint a zárt.

    Kettő közötti megoldás a félnyitott.

    Egyébként 1. hsz. :B

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák