Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • új kérdező

    csendes tag

    válasz Benny89 #210 üzenetére

    Hali!
    Ha élsz még.:) Én már 8 éve foglalkozom lemezekkel, teríték készítéssel, élhajlítósokkal.A mellékelt rajz arra, hogy a hajlítási irány kiderüljön nagyon is jó, lehet, hogy kicsit nagyítani kell azon amin nézik, erre a lehetőséget meg kell adni. Ha nagyon kekeckednek akkor tegyél fel egy 3d-s nézetet ahol már egyértelműen látszik minden. Ha az illető élhajlítós nem tud rajzot olvasni ki kell ebrudalni. A csopvezető se tud rajzot olvasni? Tökön kell rúgni. A felelősség az övé, mert az ő embere rontott, azaz az emberének ilyen bizonytalanság esetén inkább őt kellett volna kérdezni vagy téged a hajlítási irányról. Engem ha gond van ki hívnak az irodából és én megyek és segítek ha tudok. Te meg ne hagyd magad, ha igazad van állj ki az igazadért menj 1 szinttel feljebb panaszkodni.:) Én a kivágásoknál, furatoknál felszoktam hasítani a terítéket nehogy meghúzza hajlításnál mert akkor már nem lesz kerek, meg kifordul az anyag stb. És feltüntetem, hogy melyik matricára készült a teríték.
    Az élhajlítós, lakatos is csak ember még ha nem is látszik néha rajta. Nálunk is van a jobbikból is meg a rosszabikból is, meg függ, hogy milyen lábbal keltek fel. Nálunk "egymás hátát mossuk" dolog van így bizonyos szintig elnézzük az egymás idegbajait, én vagyok a toleránsabb. Nem biztos, hogy a fizetés különbség a baj egyetlen forrása. Itt mindenki a saját oldalát védi. A lehet, hogy a napi feszkó épp rajtad csattan, azért mert rosszkor voltál rossz időben.

Új hozzászólás Aktív témák