Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    válasz Linda8 #939 üzenetére

    Ez a közeledős dologgal egyszer találkoztam, de már felhozták előtte. Egy nálam 10 évvel fiatalabb igen reprezentativ leányzó akart igy megszivatni. :DDD nem jött össze. Ahogy közelebb jött, erre én egy határozott mozdulattal mellé huztam a széket, és az előttem lévő önéletrajzon kezdtem el neki mutogatni dolgokat, hogy mennyire összefüggő az előrehaladásom, és ez milyen értékessé tesz. A kiscsaj zavarba jött, gyorsan ugy tett mintha elolvasná amit mutattam, majd egy villám mozdulattal visszahuzott a helyére. Amit ezek után én is megtettem. Szal tudni kell gbátornak lenni. Már irtam korábban, hogy egy önéletrajz mindig legyen a pályázó előtt is, és minimum 3 példányt vigyen magával. Sok esetben futottam bele, hogy nem volt az interjuztatónál, és akkor ez arra utal, hogyfelkészült vagy. Legyen jegyzettömb, legyen ceruza, és érdemes jegyzetelni. Az igényelt béred az legyen meg havi és éves bontásban is, minden esetben bruttót kell mondani. De összegről csak az egyéb juttatások kitárgyalása után szabad beszélgetni. Mert lehet, hogy te görcsösen ragaszkodsz egy bruttó bérhez de a cég stratégiája más,m és az egyéb juttatásokkal sokkal többet kaphatsz egy alacsonyabb bér mellett is, mint ami amugy általános. És kérdezni kell. Aláirni elolvasás előtt semmit. Inkább 2-3-szor is át lehet olvasni, főleg a kinos részeket. De az sem szokatlan ha azt mondod, hogy ezt otthon egyeztetned kell, mert ezek olyan uj feltételek amikkel eddig nem számoltál. Ha jó vagy és megfelelsz akkor megvárnak, nyugi.

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Új hozzászólás Aktív témák