Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz Shad0w #1010 üzenetére

    Köszönöm. Pontosan erről beszéltem én is.
    Nem a klasszikus értelemben vett formázásról van szó, hanem hogy az első használatba vétel(ek)kor (ezt ilyen általános néhány alkalomnak szokták jelölni) célszerű addig tölteni, amíg bírja, majd utána táp nélkül használni - szintén amíg bírja. Ezt néhányszor érdemes eljátszani, mert ekkorra áll be az akku a teljes kapacitására. Sok akku leírás kitér erre, legutóbb egy R51-es Thinkpadhez vettem ugy. akkut és olyan részletesen, képekkel illusztrált leírás szólt erről a részről, amelyben gyakorlatilag a garancia érvényességét tették függővé tőle.
    (ezt már csak zárójelben jegyzem meg, de konkrétan úgy szólt a leírás, h. addig kell használni a gépet, míg magától ki kapcsol.)

    Tehát az SPDIF hiányára semmiféle bizonyítékod nincs. Köszönöm az érdemleges hozzászólást.

  • klaczi

    aktív tag

    válasz Shad0w #1010 üzenetére

    Hogyan töltsem tíz óráig, mikor 1 óra múlva magától leáll. Azaz feltöltődött. Ezekben az akkukban elektronika van ami a töltést szabályozza. Az új géphez kb. félig töltött akkut adtak. A telepítésnél viszont felszólítottak, hogy tápegységről végezzük. A töltő a géphez viszonylag nagy. Hát még a normál vastag és nem túl rövid hálózati kabel. Van egy ősöreg Compaq notim, ugyanakkora töltővel és kábellal. Van olyan sejtésem, hogy jó hozzá. A dugesz biztos ugyanaz! A fesz értékek 1 volt különbséggel szintén.
    SPDIFről nem tudok. De mindenféle csatival láttam már máshol. Realtek hdaudiót ír ki a gép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák