Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pferi

    senior tag

    válasz Imifej #10450 üzenetére

    A pasztázást nagyon ajánlom, nem nehéz, a youtube-n találni róla videót, én ez alapján csináltam:
    [link]
    A massza ami a hővezető lemezen volt olyan kemény és száraz volt hogy alig bírtam lekaparni, azóta semmi hangja nincs a ventilátornak, az Lgxfantray programmal le is van szabályozva. 10 perc alatt megvan az újrapasztázás.
    Sajnos nincs semmi olyan gép amire szívem szerint lecserélném.
    Volt már 11,6"-os netbook-om is, de őszintén szólva olyan kis törékenynek tűnt a kis Wind mellett hogy a végén attól szabadultam meg. A Wind külseje, masszív megjelenése is tettszik. Nem kell rá hímes tojásként vigyázni, egy kézzel is bátran megfogom, a mostani netbookok és a billentyűzetes tabletek nagyon törékenynek tűnnek ez mellett. Ezt bátran bedobom a hátizsákba, nem kell félteni.
    Ha lenne ugyanilyen külsővel, billentyűzettel, strapabírósággal, mérettel, 4 gbyte rammal, erősebb processzorral, hd felbontással új gép, rögtön vennék, akár 100.000-ért is. Mondjuk a múltkor nagyon szemeztem egy Thinkpad X220-al, de aztán Elitebook 8460P lett belőle az 1600x900 felbontás miatt.
    U.i.: most is a Wind-el pötyögöm a mondanivalómat.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Új hozzászólás Aktív témák